УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 30.05.2019 16:25

Повідомляємо Вас про те, що у відповідності до телеграм Управління ДСНС України в Івано-Франківській області від 30.05.2019 № 40-4004/40 та № 40-4006/40 в найближчу годину із збереженням до кінця дня 30 травня по району та місту очікується значний дощ, гроза, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.

Ввечері 30 травня та впродовж 31 травня – 01 червня 2019 року очікуються
підйоми рівнів води на 0,2 – 1,0 м над поточним.

Станом на 08 год. 00 хв. 30 травня на річках району спостерігалися значні підйоми рівнів води в межах 20 – 40 см, а саме в р. Прут рівень води становив 193 см, збільшення на 11 см, в р Бистриця-Надвірнянська – 180 см, збільшення на 5 см.

Оскільки на фоні підвищеної водності річках району та області перезволоження грунту та підняття грунтових вод та в очікувані найближчі пів доби значних безперервних опадів по всій території області можливе підняття рівнів води в малих річках та водотоках на 1,0 – 2,0 м, що може призвести до підтоплення житлових будинків в другій половині 30 травня.