Штормове (метео) попередження Управління з питань цивільного захисту ОДА

Дата: 30.05.2019 15:46

За інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології ввечері 30 травня та впродовж 31 травня - 01 червня на ріках області очікуються підйоми рівнів води на 0,2- 1.0 м над поточними.

Оскільки на фоні підвищеної водності на всіх річках області, перезволоження ґрунту, підняття ґрунтових вод та очікуванні найближчі пів доби значних безперервних опадів по всій території області, можливе підняття рівнів води в малих річках та водотоках на 1,0-2,0 м. Це може призвести до підтоплення житлових будинків в другій половині дня 30 травня (в понижених ділянках населених пунктів в районі малих водотоків).

Найбільше це стосується рівнинної та передгірської частини області, зокрема в Долинському, Рожнятівському, Тисменицькому, Калуському, Галицькому, Надвірнянському, Снятинському, Коломийському районах.