АФФАБЕЛЬ Драма усвідомлення

Дата: 17.04.2019 16:10

16 квітня 2019 року Переріслянською сільською радою ОТГ спільно з Переріслянським та Фитьківським ліцеями організовано виїзд дітей пільгових категорій (49 дітей), а саме дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників антитерористичної операції та дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей в Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка для перегляду вистави «Аффабель», за мотивами оповідання сучасного християнського письменника Джона Бівера «Вікно у вічність».

Благодійна театральна постановка відбулася за участю молодіжного руху «Орієнтир». Після закінчення вистави всім дітям вручили подарунки.