Фото без опису7 березня в Переріслянській сільській  бібліотеці відбулась зустріч  в рамках проекту "Гордість села"  із в.о.Переріслянського сільського голови ОТГ Гук  Любов'ю Георгівною.

Модератор зустрічі - Уляна Угринчук у вступному слові зазначала, що сьогодні  сучасна сільська українська  жінка має завжди іти в ногу з часом, не боятися ніяких випробувань і навіть якщо потрібно здатна  й повести за собою громаду, а ще сучасна  сільська українська жінка  має бути активним учасником художньої самодіяльності. Ось саме такою і є Любов Георгівна. Далі слово мала сама Любов Георгівна, яка  сказала, що по спражньому  щаслива, бо поруч з нею її  рідні (мама, чоловік та троє чудових діточок), які завжди  її підтримають і допоможуть. Вона вдячна  Богу, що має таку  маму, яка її  сама з малку виховувала та  навчила її бути сильною і впевненою, завжди мати мету і іти до неї. А ще Любов Георгівна захоплується поезією і під-час зустрічі зачитала декілька своїх улюблених віршів. Потім  учасники дитячого драматичного зразкового колективу "Хоробрі мандрівники" під керівництвом Г.Д.Насадюк (а це - Насадюк Максим, Угринчук Мар'яна, Саміляк Андріана) виступили із чудовими привітанями та побажаннями для нашої гості. Діана Непеляк зачарувла всіх присутніх віршем про  Перерісль "У Підніжжю славних гір Карпат Зелених", автором якого є Андрій Іванович Насадюк, а також чудово прозвучала пісня у її виконанні "Перерісль мій для мене-ти єдиний" слова, які  написав вчитель зарубіжної літератури - Фесенко Сергій Борисович. Далі виступила із гарним  словом про Любов Георгівну  методист  КЗК "Переріслянський центр та дозвілля" - Багрійчук Ольга Михайлівна. Захід залишив багато гарних  та приємних спогадів. Отож бажаємо нашій Любов Георгівні найперше міцного здров'я й завжди залишатися успішною, діловою й впевненою в собі жінкою. Хай її  всьому  щастить!