22 січня – День Соборності України

Дата: 22.01.2019 08:12

Переріслянська сільська рада ОТГ, враховуючи прагнення своїх пращурів які тисячоліттями живуть на своїй землі, змінюючи назву та державну приналежність, проте не змінюючи своєї сутності та прагнення до самостійного життя, ВШАНОВУЄ події 100-літньої давнини – день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Адже, саме Соборність – наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність, яка об’єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов’язок діяти, змагатись і працювати заради гідного життя.

Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави – вимогливим до влади, втім непасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту.