ОБЛАСНИЙ ОГЛЯД-КОНКУРС ОБРЯДІВ РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНОГО ЦИКЛУ ВЕРТЕПІВ ТА МЕЛАНОК

Дата: 22.12.2018 21:00

22 грудня, в День Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, до адміністративного будинку Переріслянської сільської ради ОТГ завітали, прямувавши дорогою до обласного центру, колядники з села Гаврилівка, під орудою Олександри Гайдаш.

Заколядувавши та повіншувавши працівників апарату Переріслянської сільської ради ОТГ, фольклорний колектив вирушив до Івано-Франківська, щоб взяти участь в обласному огляді-конкурсі обрядів Різдвяно-Новорічного циклу Вертепів та Меланок (організатор конкурсу – Івано-Франківський навчально-методичний центр культури та туризму Прикарпаття спільно з управлінням культури, національностей та релігій облдержадміністрації).

Серед інших гуртів колядників, свою майстерність, в актовій залі Національного технічного університету нафти і газу, продемонструють і наші земляки.