Атестація працівників закладів культури

Дата: 04.12.2018 16:14

03 грудня 2018 року в приміщеніі залу засідань Переріслянської сільської ради ОТГ проведено чергову атестацію працівників Комунального закладу культури "Переріслянський центр культури і дозвілля" з метою об'єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників галузі, виходячи з результатів роботи для визначення можливості їх професійного та посадового рангу.

Атестаційну комісію очолив заступник Переріслянського сільського голови ОТГ Василь Гринчак.

Комісією до атестуючих ставилось ряд загальних та основних питань, які виносились на атестацію.

За результатами голосування комісією визначалась оцінка професійної кваліфікації: відповідає займаній посаді або виконуваній роботі чи не відповідає займаній посаді.

Всі працівники культури Переріслянської сільської ради ОТГ успішно пройшли атестацію, з чим їх і вітаємо і бажаємо подальшої творчої праці на благо рідного краю.