Україна пам'ятає голодомор 1932-1933 років

Дата: 28.11.2018 09:23

«Ідзвонить пам’ять в наші будні

б’є голосами жертв і десь,

рік 32-33 – не повернись, не повернись»

Синхронно із всією Україною, 24 листопада 2018 року, у Переріслянській об’єднаній територіальній громаді відбулися жалобні заходи, присвячені трагічній сторінці нашої історії – 85-й річниці Голодомору 1932-1933 років, зокрема:

У селі Перерісль. Отці Василь Панівник та Андрій Луканюк відслужили панахиду за людьми які загинули голодною мученицькою смертю у ті страшні роки. Учасники дитячого художнього драматичного колективу «Хоробрі мандрівники» Переріслянського будинку культури (керівник Ганна Насадюк), у музично-літературній композиції, відтворили події тих часів, розповіли про нелюдські випробування, що випали на долю українців.

У селі Гаврилівка. Гаврилівський ліцей та Гаврилівський будинок культури провели спільний захід. Активну участь у заході взяли директор будинку культури Леся Гайдаш, вчителі Світлана Сідляр, Тетяна Слободян, Роман Мельник та учні 6-10 класів, які виступили з віршами і хронологічними екскурсами в події 1932-33 років.

По завершенню заходів мешканці сіл запалили свічки пам’яті, які стали даниною тим, хто навічно відійшов від нас.