Свято вишиванки у Фитькові

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ-

Молодих, відважних, дужих

У єднанні на сто тисяч літ!

Вишиванка - це не просто одяг, це оберіг нації. Ми вбираємось у вишиванки не тільки для краси а й ще для того, щоб зберегти наш рід. А головне показати світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію.

Цього року, День вишиванки співпав ще із одним великим християнським святом – Вознесінням Господнім. У цей день кожний охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, університету, школи чи садочка. Отож, працівники дитячого садочка, старостинського округу, бібліотеки, пошти, ФАПу,  вчителі та учні школи, одягнувши вишиванки завітали до Фитківського етнографічному музею.

Для бажаючих більш детально  ознайомитись  з історією національного вбрання українців, символами у вишивці та їх значенням,  до Дня вишиванки в Фитьківській бібліотеці була представлена виставка-інсталяція «Писанкова краса вишиванки»