Фото без опису

До уваги землекористувачів:  подбаймо про урожай з ранньої весни !

 Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області наголошують на необхідності  проведення постійного  моніторингу фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських культур  з метою своєчасного застосування заходів захисту від шкідливих організмів.

Агрокліматичні умови квітня з інтенсивним підвищенням температурного режиму сприяють активному росту та розвитку зимуючих бур’янів в посівах озимих культур.  

Погода сприяє масовому пробудженню, виходу з місць зимівлі та заселенню посівів озимого ріпаку капустяним стебловим прихованохоботником та ріпаковим квіткоїдом, а також активному заселенню плодових дерев садовими довгоносиками, що пошкоджуватимуть  вегетативні  (бруньки, листя), а з появою – і генеративні органи. Згодом із місць зимівлі виходитимуть яблуневий квіткоїд, букарка, казарка та інші.

Крім того, результати проведених обстежень в базових господарствах області свідчать про незначне збільшення чисельності мишоподібних  гризунів в пізніх посівах озимих зернових, а особливо в плодових насадженнях та багаторічних травах в Галицькому, Снятинському районах. 

Аби зберегти врожаї і вчасно захистити посіви  сільгоспкультур від шкідливих організмів, читайте підготовлені спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області Термінові сигналізаційні повідомлення №№ 1, 2, 3 та 4  станом на 16.04.2018 року на сайті служби   в розділі  фітосанітарна безпека - фітосанітарний стан - термінові сигналізаційні повідомлення.