Оголошується конкурс на участь у піврічній навчальній програмі “Нові можливості громад в управлінні землями”

Запрошуємо очільників та фахівців з управління земельними ресурсами територіальних громад з усіх куточків України подати заявку на конкурс для участі в піврічній навчальній програмі за Проєктом “Підтримка громад в управлінні землями”, який розробляється ГС “УкрГео” за сприяння Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 19 вересня по області та місту очікується значний дощ, посилення західного вітру 15-20м/с. (1 рівень небезпечності жовтий).

Зміни в законодавстві дозволяють відключати боржників від газопостачання

Борги клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», за спожитий газ станом на початок вересня становлять 517,391 млн грн. З них понад півмільярда гривень боргує населення, юридичні клієнти заборгували 14,72 млн грн.

Штормове (метео) попередження.

Вдень 17 вересня по області та місту очікується сильний дощ, гроза, пориви північно-західного вітру 15-20 м/с. (2 рівень небезпечності, помаранчевий).

З 01 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОСІННІЙ ПРИЗОВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Відповідно до Указу Президента №71/2021 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році” з 01 жовтня 2021 року розпочинається осінній призов громадян України на строкову військову службу.

Штормове (метео) попередження.

14-16 вересня по області та місту очікується 4-го класу висока пожежна небезпека. 1 рівень небезпечності, жовтий. В найближчу годину із збереженням до кінця доби 13 вересня та протягом доби 14 вересня очікується гроза, град, посилення вітру 15-20 м/с. 1 рівень небезпечності, жовтий.

7 фактів про торгівлю людьми, які повинен знати КОЖЕН

1?? Проблема сягає величезних масштабів. Прямо зараз торгівці експлуатують більше 24.9 міліонів осіб. Це означає, що постраждалих від торгівлі людьми сьогодні в рази більше, ніж коли-небудь. Активність торгівців людьми прослідковується у всіх країнах світу, Україна – не виняток.

УВАГА!!! Проводиться пероральна вакцинація: на території області розпорчалась пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

На території Прикарпаття відповідно до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб в області на 2021 рік 8 вересня 2021 року з території аеродрому, який розташований у с. Підгір'я Богородчанської ТГ Івано-Франківського району, розпочато  кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Приманки з вакциною розповсюджуються шляхом розкидання з авіатранспорту на території лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів.

Легальна зайнятість – гарантія для працівника та роботодавця

Служба зайнятості нагадує, що легальна трудова діяльність - це соціальна захищеність працюючого населення. В разі порушення прав працівника трудовий договір є гарантією довести свої права у судовому порядку, а для роботодавця - право вимагати у працівника виконання роботи належним чином або дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку та режиму роботи.

Вітаємо з народженням донечки!

Дорогі матуся і татусь, вітаємо вас з народженням донечки! Нехай ваша квіточка росте і кожен день радує своїми досягненнями. Міцного здоров’я дівчинці і радісного сміху. Ну а вам, батькам, терпіння, достатку і сил у вихованні принцеси!