про радіоефіри на ТРК Карпати

Головним управлінням Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області заплановано проведення цілої серії прямих радіоефірів на ТРК «Карпати»  в  рубриці «Треба знати».

У ГРОМАДІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ВЕЛИКДЕНЬ

Християни східного обряду Переріслянської ОТГ відсвяткували найвеличніше свято – Світле Христове Воскресіння. У всіх церквах східної традиції відбулися святкові Богослужіння та освячення пасок. Тисячі вірян поспішали до храмів, аби почути слово Боже та радісну звістку – «Христос Воскрес!».

Ділові ініціативи

У вівторок 27 березня 2018 року о 12 годині відбудеться зустріч з консультантом проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" Любомиром Кавою. Запрошуємо активних  жителів нашої громади взяти участь у заході.

22 березня  -  Всесвітній  день  водних ресурсів

22 березня - Всесвітній день водних ресурсів

Вода має для людини фізіологічне, гігієнічне, промислове і господарське значення. Як відомо, організм людини складається на 60% з води. У звичайних умовах людина щодоби споживає з питвом та їжею і виділяє досить багато води - близько 4 л.

Вибираємо саджанці плодово-ягідних культур

Саджанці плодово-ягідних культур можна придбати у розсадниках, садових центрах, на ринках, у випадкових продавців, які ведуть сезонну торгівлю вздовж доріг. Найчастіше буває так, що саджанці, придбані  вздовж доріг і на сезонних ринках, виявляються не того  сорту.

Обережно нітрати! Що потрібно знати про нітрати в ранніх овочах та фруктах

Після довгої зими всі вже скучили за свіжими овочами та фруктами. Разом з тим з першими овочами з’являється страх отруїтися. Нітрати - це природні речовини і в нормальних природних кількостях вони наявні в усіх рослинах та є нешкідливими.

Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень в області  станом на 15.03.2018  року

Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень в області станом на 15.03.2018 року

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області інформує, що агрометеорологічні умови для перезимівлі озимих зернових культур, багаторічних трав та плодових дерев станом на 15 березня задовільні.