Фото без опису

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та Міжнародний день невинних дітей-жертв агресії.

Війна торкнулася життя кожного маленького українця – забрала дитинство, позбавила безпеки, домівки та найголовнішого – батьків.

У День пам’яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії працівники Переріслянської сільської ради, працівники КНП "Переріслянська АЗПСМ", Переріслянського ліцею та дітки Переріслянської громади - учасники дитячого зразкового колективу "Хоробрі мандрівники" під керівництвом Ганни Насадюк взяли участь у акції "Голоси дітей".  Під час акції була проведена панахида за участю отця Андрія Луканюка. Всі учасники акції почепили Дзвіночки Пам’яті на гілках дерев біля Пресвятої Богородиці Покрови на подвір'ї Переріслянського ліцею, які стали символом втраченого життя та вшанували хвилиною мовчання.

Пам’ять про маленьких янголят, чиє життя забрала війна, завжди буде в наших серцях.Фото без описуФото без опису