Шановні батьки та діти!

Запрошуємо Вас 1 червня 2024 року о 14.00 год на свято присвячене Міжнародному дню захисту дітей, яке відбудеться в будинку культури с. Перерісль.

Програма святкування:

1. Святкова програма за участю дитячого зразкового колективу «Хоробрі мандрівники» «Світ барвистий веселковий, в чистих барвах кольорових, і на всій планеті діти, в мирі й дружбі хочуть жити» - (місцепроведення – дитячий майданчик).
  2. Творча зустріч з юними художницями нашого села та виставка їх малюнків (місцепроведення – бібліотека будинку культури).
  3. Перегляд цікавих мультфільмів (кінозал будинку культури).
  4. Солодке частування.

Вхід вільний

З повагою служба у справах дітей та Комунальний заклад культури "Переріслянський центр культури  і дозвілля, релігії та туризму" Переріслянської сільської ради