Фото без опису

Визначення потреб осіб з інвалідністю 

Шавновні учасники опитування!

Міністерство соціальної політики України реформує процес надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю та працює над створенням дієвої інклюзивної системи, в якій люди з інвалідністю мають всі можливості для проходження якісної реабілітації, соціалізації, навчання, працевлаштування, економічної самостійності та гідного догляду у випадку необхідності у безбарєрному суспільстві.

Задля досягнення поставлених цілей та найефективнішої реалізації запланованого,  Мінсоцполітики хоче насамперед почути думку осіб з інвалідністю. Саме тому, впродовж червня 2023 року будуть проведені дослідження (можливі формати: опитування, фокус-групові дослідження та глибинні  інтервю), до яких запрошуємо долучитися осіб з інвалідністю чи осіб, які їх супроводжують. 

Для участі в дослідженні визначення потреб осіб з інвалідністю просимо заповнити коротку аплікаційну форму, подану нижче, до 12.06.2023 року включно. Після цього відповідальний працівник звяжеться з Вами для узгодження подальшої участі у дослідженні. 

Заздалегідь вдячні за участь! 

Ми цінуємо Вашу думку!

 

Посиланням на аплікаційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOp7HrhFCQPq6lApjYCwVKPTwju9IAeovY4HenWzakRgQYuw/viewform 

З повагоювідділ соціального захисту населення