Фото без описуДо переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб, внесли зміни. Відповідну  постанову було прийнято 11 листопада 2022 року.

Відтепер передбачено можливість утримання аліментів з інших виплат, встановлених законодавством, у тому числі з додаткової винагороди, яка виплачується на період дії воєнного стану, передбаченої постановою КМУ від 28.02.2022 № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану».

Така винагорода може становити до 30 чи 100 тисяч гривень на місяць, залежно від виконаних завдань.

Такі винагороди виплачують військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки, головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, військовим прокурорам Офісу Генерального прокурора, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій, співробітникам Служби судової охорони, особам начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро, поліцейським, а також особам рядового і начальницького складу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби, що залучаються головнокомандувачем Збройних сил до складу оперативно-стратегічного угруповання відповідної групи військ для безпосередньої участі у бойових діях.

Сектор Надвірнянське бюро правової допомоги

відділу безоплатної правової допомоги