Тема: Інформація щодо зміни постачальника газу для жителів громади

Дата: 19.07.2022 19:45

З 1 травня 2022 року клієнтами Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» стали ще 8,8 млн українських домогосподарств, які раніше обслуговувались іншими газопостачальними компаніями.

Це відбулося на виконання наказів Міністерства енергетики України №198  та №216  від 08.06.2022 р.

Рішення було вимушеним, а тому несподіваним для більшості споживачів. Як результат, у нових клієнтів виникає багато запитань щодо умов переходу, способів оплати тощо.

Щоб полегшити перехід жителям вашої громади до державного постачальника, просимо вас поширити інформацію з відповідями на найбільш поширені запитання на інформаційних ресурсах вашої громади (сайт, спільні групи, соцмережі).

Проект тексту для поширення є в додатку до цього листа. Всю необхідну інформацію також можна перевірити на офіційному сайті компанії:

Сподівємося, що процес переходу до нового постачальника газу для мешканців вашої громади буде простішим та зрозумілішим.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, будь ласка, звертайтесь на скриньку  [email protected]?gas.ua, або ж за телефонами:

З повагою,

Департамент з інтегрованих комунікацій НАК “Нафтогаз України”.