Фото без описуЗ 1 липня  в Україні зріс прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становить 2600 гривень, для непрацездатних – 2027 гривень.

У зв'язку з цим повідомляємо, яка сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

• Працездатна особа

Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 5200 грн.

• Непрацездатна особа

Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 4054 грн.

Увага! Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають і інші категорії громадян – детальніше про це можна почитати в статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" за посиланням https://bit.ly/3dSxQBa

Сектор Надвірнянське бюро правової допомоги

відділу безоплатної правової допомоги

Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД