На платформі eDopomoga запустили можливість - Допомога онлайн

Дата: 12.05.2022 15:46

Міністерство соціальної політики України разом з міністерством цифрової трансформації України  та програми розвитку ООН (ПРОООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.

Платформа єДопомога допомогає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками, тощо. Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо. Також зі свого боку на платформі реєструються благодійники.

Через платформу єДопомога можна двома способами: онлайн та з рук в руки. Допомога онлайн – це коли благодійник обирає заявку, оплачує з будь-якої країни світу Передплату єДопомога на суму 200, 500 або 1000 грн, а реципієнт допомоги отримує смс з кодом.

Як це працює?

1.Потрібно перейти на сайт https://social.edopomoga.gov.ua

2. Оберіть Допомога онлайн та натисніть Допомога швидко.

3. Надайте свій контактний номер, виберіть заявку на отримання допомоги та суму, яку ви готові підтримати особу в Україні, яка постраждала від війни.

4. Після завершення оплати людині, якій допомогли, прийде смс з кодом. Ця людина може використати код в одному з магазинів, які є партнерами платформи єДопомога, купуючи продукти, які вказали у заявці на допомогу.