На Івано-Франківщині за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 760 осіб

Дата: 21.02.2022 10:08

У січні 2022 року з філіями Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювало 1016 роботодавців.

Посилення співпраці служби зайнятості з роботодавцями сприяло тому, що в базі даних налічувалось 1186 вакансій.

Протягом січня 2022 року статус безробітного мали 9,8 тис. осіб. За сприяння служби зайнятості було працевлаштовано 760 осіб, зокрема 640 зареєстрованих безробітних. Набули нових професій та підвищили кваліфікацію 426 безробітних. Крім того, 25 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами, у січні 2022 року становила 8,0 тис. осіб, з яких 6,9 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

Станом на 01 лютого 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 8,6 тис. осіб.