ОГОЛОШЕННЯ

Надвірнянський районний ТЦК та СП проводить набір

Надвірнянський районний ТЦК та СП проводить набір на вакантні посади для проходження військової служби за контрактом осіб офіцерського складу та солдатів, сержантів запасу в батальйон територіальної оборони, який дислокується в смт. Делятин !

Учасник ТрО – це громадяни, які будуть обороняти свій дім, місто, село, район, область та українців від загарбників. Фактично, ТрО – це місцеві жителі, які пройшли військову підготовку і у разі необхідності зможуть охороняти та захищати свої населені пункти в складі ЗСУ.

Усі військовослужбовці гарантовано отримуватимуть грошове забезпечення відповідно до штатного розпису:

Солдати, сержанти від 11000 грн;

Офіцери запасу від 14000 грн.

За укладання першого контракту передбачена додаткова грошова винагорода, яку новобранцям виплачують ЗСУ.

Військові забезпечуватимуться безоплатною кваліфікованою медичною допомогою у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

Військові служитимуть поруч з домівкою та захищатимуть свою малу Батьківщину та родину. В особливий період укомплектування частин здійснюватиметься військовослужбовцями за контрактом, за призовом особами офіцерського складу та територіальним резервом. Вони обійматимуть офіцерські, старшинські, сержантські та солдатські посади.

Усім військовослужбовцям зберігатиметься місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності й у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Крім того, на час дії особливого періоду в разі призову на військову службу виплата пенсії для армійців, які її отримували, не припиняється, а після звільнення зі служби підлягає перерахунку.

Всіх бажаючих просимо звертатися за детальною інформацією до

 

Надвірнянського районного ТЦК та СП за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96 тел. (03475)2-25-37.

Моб. тел. 097-648-14-95.

Або тел. 073-432 51-17 командир батальйону, 097-530-03-38 начальник штабу.