Держпродспоживслужба та «Укрвинпром» продовжать співпрацю в 2022 році

Дата: 27.01.2022 15:21

Держпродспоживслужба та корпорація «Укрвинпром» продовжать співпрацю у 2022 році для захисту українських споживачів від неякісної виноробної продукції та для розвитку виноградарства і виноробства в Україні. Напрямки взаємодії та спільні активності обговорили на зустрічі Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та генеральний директор «Укрвинпрому» Володимир Кучеренко.

У рамках меморандуму про співпрацю, укладеного в минулому році, заплановано провести ряд заходів з виявлення небезпечної, неправильно маркованої продукції на споживчому ринку, а також провести ряд активностей з розвитку культури споживання виноробної продукції в Україні.

Нагадаємо, раніше Держпродспоживслужба домовилася співпрацювати з корпорацією «Укрвинпром» для захисту українських споживачів від неякісної виноробної продукції та розвитку вітчизняної виноградарсько-виноробної галузі.

(за матеріалами сайту Держпродспоживслужби  https://dpss.gov.ua/ )