Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні

Дата: 27.09.2021 14:15

На виконання статті 10 Закону України <Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні>, враховуюючи завдання Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2017-2027 роки. затвердженої рішенням оласної ради від 21.02.2020 № 1381-34/2020, 21.02.2020 № 1381-34/2020, обласна державна адміністрація розпочала розробку проекту Регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2022-2021 роки.

З метою всебічного врахування потреб суб'єктів підприємництва, які працюють у різних сферах економіки області. та максимально сприяти у вирішенні проблем, що виникають під час здійснення ними господарської діяльності просимо подати пропозиції до заходів програми відповідно до зазначених у межах компетенції.

Матеріали на опрацювання просимо надсилайти на електронну адресу yaroslaw_sl@ukr.net до 04.10.2021 для подальшого оформлення та перенаправлення до департаменту економічного розвитк, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.