В Бурштині проведено семінар із представниками територіальних громад, медичних працівників, закладів освіти та громадського харчування

Дата: 28.08.2021 11:11

26 серпня 2021 року спеціалістами Галицького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар-навчання із фахівцями відділу освіти Бурштинської міської ради, керівниками, медичними працівниками та працівниками харчоблоків закладів освіти Бурштинської міської територіальної громади.

На семінарі були розглянуті питання щодо:

•  реформування шкільного харчування у закладах освіти відповідно до постанови КМУ від 24.03.2021 р. № 305 "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку"
  • дотримання Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти;
  • використання постійнодіючих процедур, які базуються на принципах аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках;
  • дотримання методичних рекомендацій при здійсненні закупівель у сфері організації харчування в закладах освіти;
  • покращення матеріально-технічного стану харчоблоків.

При підведенні підсумків роботи учасники семінару отримали відповіді на питання, які були обговорені в ході зустрічі.