Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 12.08.2021 № 2021.41304 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (сума 2 – СЕ та ЕО, виражена як ЕО: 11,8 мг/кг – промеле) у харчовій добавці, що експортувалась з Фінляндії (виробник: Hankintatukku Arno Latvus OY, Helsinki) до України (отримувач: ТОВ «Лотус», пр. М. Бажана 10, оф. 9Б, м. Київ, 02140).

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з  обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.