На Калущині проведено семінар з питань впровадження процедур, заснованих на принципах системи НАССР

Дата: 11.08.2021 11:45

10 серпня 2021 року спеціалісти Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінар-навчання з відповідальними працівниками закладів торгівлі (супермаркетів) міста Калуша з питань впровадження процедур, заснованих на принципах системи НАССР.

Учасників семінару ознайомлено з основними кроками впровадження системи НАССР,   надано рекомендації  щодо структури документації НАССР.

Присутнім наголошено на необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог та термінів реалізації, наявності необхідної супровідної документації під час отримання, зберігання харчових продуктів та сировини.