Фото без описуГоловне управління статистики інформує. За січень–червень 2021р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 41,6 млрд.грн, що становить 2,5% її загального обсягу по Україні.

Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами Івано-Франківського (45,6% загальнообласного обсягу) та Калуського (42%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Надвірнянського району склала 7%, Коломийського – 5,4%, Верховинського та Косівського районів – менше 0,1%.

У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 30,5 тис.грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у Калуському (61,7 тис.грн) та Івано-Франківському (33,9 тис.грн) районах. У Надвірнянському районі обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу склав 22,3 тис.грн, Коломийському – 8,2 тис.грн, Косівському –0,2 тис.грн, Верховинському – 0,1 тис.грн.