Стан виплати заробітної плати по районах області на 1 липня 2021 року

Дата: 05.08.2021 08:36

Головне управління статистики інформує.

В цілому по економіці області обсяг невиплаченої заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій (юридичних осіб, активних на початок року, з урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) станом на 1 липня 2021р. становив 47,2 млн.грн, що складає 1,9% фонду оплати праці, нарахованого за червень 2021 року.

На 1 липня 2021 року основна частка загальної суми боргу припадала на підприємства Івано-Франківського району (83,3%). Частка боргу підприємств Калуського району склала 12,6%, Косівського – 4,1%. У підприємств Верховинського, Коломийського та Надвірнянського районів заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Порівняно з 1 червня 2021 року сума боргу працівникам підприємств області збільшилась на 2,1 млн.грн (на 4,8%). Збільшення суми невиплаченої заробітної плати у червні 2021р. спостерігалося в Івано-Франківському            (на 2,4 млн.грн) та Косівському (на 139,7 тис.грн) районах. При цьому, у Калуському районі заборгованість із виплати заробітної плати зменшилась на 376,5 тис.грн.

Заборгованість із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів на 1 липня 2021р. відсутня.