Про навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі

Дата: 29.06.2021 15:48

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю», від 26 квітня 2002 р. № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», річного плану роботи Івано-Франківського обласного центру соціальних служб на 2021 рік 14-16 липня (I-VI модуль) і 19-21 липня (VII-X модуль) 2021 року відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі.

Підтвердити участь у заході та подати відповідні документи потрібно до 07 липня 2021 року.

Звертаємо увагу на засоби індивідуального захисту, зокрема маски, які є обов’язковими для учасників під час проведення навчання.

Початок навчання 14 липня 2021 року о 10.00 годині.

Навчання відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 22 (Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка).

За детальною інформацією просимо звертатися до відділу у справах дітей та соціального захисту населення Переріслянської сільської ради.