За участі спеціалістів Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби відбувся семінар з питань реформування шкільного харчування

Дата: 23.06.2021 08:46

16 червня 2021 року в м. Івано-Франківську  на базі ліцею № 5  за організації Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  проведено нараду-семінар на тему «Реформування шкільного харчування: нове меню, форми обслуговування, модернізація харчоблоків»

Захід проведено для  суб’єктів господарювання - фізичних осіб-підприємців, котрі надають послуги з харчування у закладах загальної середньої освіти Івано-Франківської міської територіальної громади.

В ході роботи учасники обговорили питання щодо дотримання вимог нових Санітарного регламенту, Порядку організації харчування у закладах освіти, Норм харчування у закладах освіти, Гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів на потужностях, розташованих у закладах загальної середньої освіти, особливостей нового повноцінного меню.