Посилання на Головне управління статистики

Головне управління статистики інформує. Обсяг реалізованих послуг  підприємствами (юридичними особами) та їх відокремленими підрозділами, основним видом економічної діяльності яких є надання послуг, склав 2165,8 млн.грн.

У структурі загального обсягу реалізованих послуг значну частку склали обсяги послуг транспорту, складського господарства, пошти та кур’єрської діяльності (36,4% загальнообласного обсягу). Вагомими були також обсяги послуг з діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (14,6%),  операцій з нерухомим майном (12,9%), у сфері освіти (10,6%), з тимчасового розміщування й організацій харчування (9,6%), у сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (5,3%).

Населенню області надано послуг на 965,4 млн.грн, що склало 44,6% від загального обсягу реалізованих послуг. Найбільшим попитом серед населення користувалися послуги у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (28,2% загальнообласного обсягу наданих населенню послуг), освіти (23,5%), тимчасового розміщування й організації харчування (17,6%),  з охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (10,3%),  операцій з нерухомим майном (7,3%), у сфері транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (5,8%), у сфері інформації та телекомунікацій (5,2%).

 

 

 

 

 

 

 

 

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2021