На Прикарпатті Держпродспоживслужба завершує цикл семінарів-навчань з питань захисту споживачів

Дата: 10.06.2021 11:18

16 червня 2021 року управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на базі Верховинського відділу завершить цикл кущових семінарів-навчань для посадових осіб районних, міських управлінь, відділів з підвищення знань та професійних навичок у сфері захисту прав споживачів.

Крім опрацювання навчальної програми, буде проведено аналіз роботи консультаційних центрів, ефективності їх взаємодії з органами місцевого самоврядування, а також результатів впровадження «платформи примирення», як альтернативного механізму вирішення споживчих спорів.

Даний захід сприятиме підвищенню рівня знань у сфері захисту прав споживачів фахівців Держпродспоживслужби на місцях та швидкому впровадженню єдиної системи заходів державного нагляду (контролю),  головною метою яких з одного боку є зменшення тиску на добросовісний бізнес, а з іншого – розширення методів та форм правового забезпечення захисту прав  споживачів на місцях.

Адже покращення добробуту та якості життя громадян, збереження балансу інтересів споживачів та бізнесу сьогодні є одними із пріоритетних завдань Держпродспоживслужби Прикарпаття.