Стан виплати заробітної плати на 1 травня 2021 року

Дата: 03.06.2021 15:01

Посилання на Головне управління статистики

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області (юридичних осіб, активних на початок року, з урахуванням цензу за кількістю                 найманих працівників) протягом квітня 2021р. збільшилася на 7,4%, або             на 2,8 млн.грн, і на 1 травня 2021р. склала 40,3 млн.грн, що становить 1,8% фонду оплати праці, нарахованого за квітень 2021р.

Основна частка суми боргу із виплати заробітної плати припадала на сферу транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (45%) та промисловість (43%).

Найбільш суттєве збільшення суми невиплаченої заробітної плати у квітні 2021р. спостерігалося на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (на 2,9 млн.грн); зменшення заборгованості було зафіксовано у сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку (на 327 тис.грн) та промисловості (на 16,8 тис.грн).

Упродовж квітня 2021р. кількість працівників, які вчасно не отримали заробітну плату, зменшилась на 3,8% і на 1 травня 2021р. становила             1787 осіб, або 1% від середньооблікової кількості штатних працівників, зайнятих в економіці. Кожному із зазначених працівників не було виплачено в середньому 22,6 тис.грн, що в 1,9 раза перевищує середню заробітну плату за квітень 2021р.

Заборгованість із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів на 1 травня 2021р. відсутня.