Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–квітні 2021 року

Дата: 26.05.2021 09:22

Головне управління статистики інформує.

У січні–квітні 2021р. індекс промислової продукції в області склав 108,7% (в Україні – 101,5%), що відповідає 6 місцю серед регіонів держави. У квітні 2021р. проти попереднього місяця п.р. індекс промислової продукції становив 99,2%, проти квітня 2020р. – 118,4%.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів у січні–квітні 2021р. порівняно із січнем–квітнем 2020р. індекс промислової продукції становив 97,1%. Відбулося зменшення обсягів виробництва продукції у добуванні сирої нафти та природного газу на 3,1% при збільшенні у 1,7 раза – у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів.

У переробній промисловості проти січня–квітня 2020р. індекс промислової продукції становив 113,6%. Зростання виробництва спостерігалося у машинобудуванні у 1,6 раза, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 31,1%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 19,8%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 19,4%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 12,1%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 5,1%. Поряд із цим відбулося скорочення обсягів випуску продукції у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 19,9%).

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції склав 116,7%, у т.ч. з виробництва, передачі та розподілення електроенергії – 117,8%.

Посилання на Головне управління статистики