До відома жителів Переріслянської громади

Дата: 17.03.2021 09:13

Відповідно повідомлення Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу, доводимо до відома жителів Переріслянської ОТГ, що згідно Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2021 рік, погодженого ДП «Івано-Франківськлісозахист» та Івано-Франківським обласним управлінням лісового  і мисливського господарства в насадженнях агролісгоспу, що входять в межі або знаходяться за межами населеного пункту села Гаврилівка Переріслянської сільської ради – проводяться лісогосподарські заходи, а саме:

в селі Гаврилівка – санітарно вибіркове рубання буде проводитись в кв. 23 вид. 13,2 пл. 1,1 га;

та рубка рідколісся в кв. 23 вид. 13,1 пл. 0,5 га.

Згідно інформації Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу, рубка буде проведена ними з дотриманням вимог «Санітарних правил в лісах України» та Закону України «Про тваринний світ».