підготовка до весняного призову 2021

Дата: 22.02.2021 15:30

19 лютого2021 року у Надвірнянському районному територіальному центрі комплектування і соціальної підтримки (РТЦК та СП) відбулася робоча нарада зі  спеціалістами сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи,  надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, охорони праці та старостами сіл Переріслянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області (Фитьків, Цуцилів, Перерісль, Волосів , Гаврилівка)

У ході робочої зустрічі обговорено низку питань військового обліку призовників та підготовки до весняного призову на строкову військову службу  2021.

Призов 2021 в Україні заплановано з початку квітня і до кінця червня. У цей період набиратимуть військовослужбовців для строкової служби в Збройних сил України. Повістку отримають ті, кому вже виповнилося 18 років, окрім тих, хто має повне або часткове звільнення від служби. У такому випадку потрібно звернутися до у Надвірнянського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки (РТЦК та СП) для проходження медичної комісії, щоб підтвердити неспроможність здоров’я офіційними документами.

На строкову військову службу до ЗСУ України підлягають призову  громадяни, які проживають у населених пунктах Переріслянської громади у кількості: 210 осіб, с. Перерісль – 52, с. Фитьків – 32, с. Гаврилівка – 77, с. Цуцилів – 23. Планове завдання на весняний призов до ЗСУ України по Переріслянській сільській раді становить 7 осіб.

Розглядалося питання ухилення від призову та проходження військо-лікарської комісії. За ухилення від військових обов’язків і служби призовникам загрожує кримінальна відповідальність.

Список осіб, які ухиляються від виконання військового обов'язку, буде направлено до органів Національної поліції для їх розшуку та доставки до Надвірнянського РТЦК та СП.