Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

 

29 січня 2021 року в Яблунівській територіальній громаді відбулась робоча зустріч  спеціалістів Косівського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області із працівниками відділу освіти, директорами шкіл та дошкільних закладів громади, а також постачальниками харчових продуктів.

 Під час роботи йшлося про вимоги нового Санітарного регламенту для закладів загально середньої освіти та впровадження основних норм системи НАССР в шкільних харчоблоках.

Особливості, норми та вимоги нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти детально роз’яснив учасникам зустрічі  Володимир Бович, головний спеціаліст Косівського районного відділу.

В. о. начальника відділу Вікторія Фейчук, своєю чергою зосередила увагу присутніх на таких питаннях, як заборонені продукти харчування; внесення змін в технологічні карти щодо вмісту солі, цукру та жирів в стравах, опис процесу приготування та подання готової страви; санітарний паспорт харчоблоку.

Крім того, головний спеціаліст відділу Володимир Волковецький проаналізував результати роботи щодо впровадження системи НАССР в їдальнях закладів середньої та дошкільної освіти. Зокрема, було відмічено недостатню роботу щодо покращення матеріально технічної бази харчоблоків Яблунівської територіальної громади.

В підсумку зустрічі учасники отримали необхідні методичні настанови та практичні рекомендації.