Мінекономіки оголошує опитування серед українських експортерів щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках

Дата: 01.12.2020 11:48

Шановні експортери та бізнес-асоціації!

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

Зазначене опитування проводиться для аналізу потреб українського бізнесу та подальшого вироблення механізму надання державної підтримки у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах у сфері розвитку експорту, які плануються в країнах – ринках у фокусі відповідно до Експортної стратегії України.

Нижче наведено стисле електронне опитування стосовно зацікавленості українських експортерів бути представленими на Національному стенді України у рамках найбільш ключових закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

Пройти опитування та висловити свою позицію можна за посиланням

Опитування триватиме до 28 грудня 2020 року.

Результати опитування, які мають зафіксувати основні потреби та інтерес українського бізнесу щодо участі у міжнародних виставково-ярмаркових заходах, будуть враховані Мінекономіки в плануванні своєї роботи.

Долучайтеся до спільної роботи!