До уваги експортерів соняшникового та ріпакового шроту до Китайської Народної Республіки

Дата: 24.11.2020 08:59

За результатами активної співпраці Держпродспоживслужби та Генерального митного управління Китайської Народної Республіки (GACC) в Україні було акредитовано 1 підприємство-виробник соняшникового шроту та 5 підприємств-виробників ріпакового шроту для експорту на китайський ринок.

Сьогодні право експорту до КНР мають 36 виробників соняшникового шроту  та  9 виробників ріпакового шроту.

З актуальними Переліками ухвалених українських підприємств для експорту до Китайської Народної Республіки можна ознайомитись на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби https://dpss.gov.ua/ ) в розділі "Поточний стан доступу на ринки"  за посиланням.