Фото без описуДо Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшли  інформаційні  повідомлення  системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 27.10.2020 року:

- № 2020.4430-fup-4 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (2,3mg/kg-ppm) у лущеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Accura Enterprises Pvt.Ltd.Gujarat Gandhinagar) через Нідерланди (імпортер: H.Ch.Schobbers B.V., Venlo) до  Федеративної Республіки Німеччини (виробник: Theodor Rietmann GmbH, Saarlois), звідки відправлялось до інших країн-членів ЄС та до України                   (отримувач: ТОВ «Бакіто», вул. Лісна,82, с. Зубра Львівська область) новітнього харчового інгредієнту 2-диметиламіноетанолу (DMEA) та зависокого вмісту піперину (10 мг/ добу) в харчовій добавці N 1Pre Workout, що  експортувалась з Чеської Республіки (виробник: Nutrend D.S., a.s., Olomouc; партія –L17.1.2020)

- № 2020.4299-fup-3 стосовно виявлення несанкціонованої речовини хлорпірифос (0,06mg/kg-ppm)  у чорноокому  гороху, що експортувався з Мадагаскару через Нідерланди (постачальник: Asia Express Food BV. Kampen) до Королівства Данії (роздрібний продавець: China Town Narket,Copenhagen), до інших країн-членів ЄС та до України (отримувач: Африканський магазин (Mark okoye), вул.Личаківська,31, м.Львів).

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджує операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.