Переріслянська сільська територіальна громада

РЕЗУЛЬТАТИ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Дата: 02.11.2020 15:23

Переріслянською сільською територіальною виборчою комісією встановлено результати голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до Постанови № 35 Переріслянської сільської територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Івано-Франківської області від 30.10.2020 року "Про визнання Молдавчука Володимира Івановича обраним Переріслянським сільським головою Надвірнянського району Івано-Франківської області за результатами голосування 25 жовтня 2020 року", обраним Переріслянським сільським головою, який за результатами голосування виборців отримав найбільшу кількість голосів, порівняно з іншими кандидатами на дану посаду, було визнано Молдавчука Володимира Івановича.

Відповідно до Постанови № 36 Переріслянської сільської територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Івано-Франківської області від 30.10.2020 року "Про визнання депутатів обраними за результатами голосування з виборів депутатів Переріслянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області" обраними до Переріслянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області за результатами голосування були визнані депутати:

Округ №1:

1. Гук Любов Георгіївна (Політична партія «Європейська Солідарність»),

2. Данилюк Ірина Василівна (Політична партія «Європейська Солідарність»),

3. Дрогомерецький Богдан Богданович (Політична партія «За  майбутнє»).

Округ №2:

1. Вітенко Леся Мирославівна (Політична партія «За  майбутнє»),

2. Остап’юк Олена Олександрівна (Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»),

3. Рубінський Михайло Михайлович (Самовисування).

Округ №3:

1. Передерій Олександра Романівна (Політична партія «Європейська Солідарність»),

2. Романюк Ірина Анатоліївна  (Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»)

3. Станчук Людмила  Олегівна (Політична партія « Всеукраїське об’єднання «Платформа громад»),

4. Федорко Микола Іванович (Політична партія «Всеукраїське об’єднання «Платформа громад»).

Округ №4:

1. Гошівська Галина Василівна (Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»),

2. Дмитрук Іванна Іванівна (Політична партія «Європейська Солідарність»),

3. Жидак Ірина Іванівна (Політична партія «Європейська Солідарність»),

4. Шовгенюк Надія Василівна (Політична партія «Європейська Солідарність»).

Округ №5:

1. Гараздюк Василь Дмитрович (Політична партія «Всеукраїське об’єднання «Платформа громад»),

2. Мельник Ігор Володимирович (Політична партія «За  майбутнє»),

3. Приймак Микола Васильович (Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Округ №6:

1. Бойко Оксана Василівна (Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»),

2. Мельник Марія Василівна (Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»),

3. Слободян Василь Васильович (Політична партія «Всеукраїське об’єднання «Платформа громад»).

Округ №7:

1. Андрейчук Микола Юрійович (Самовисування).

2. Чумбей Володимир Васильович (Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»).