Фото без описуГоловне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що експорт до ЄС охолоджених, заморожених, у панцирі, приготованих, оброблених, консервованих равликів, призначених для споживання людиною, відбувається з урахуванням Регламенту ЄС № 2019/628, який передбачає відповідно окрему форму сертифіката.

З зазначеною формою сертифіката можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Держпродспоживслужби України в розділі «Міжнародне співробітництво» – «Ветеринарія та безпечність» – «Сертифікати на експорт з України» – «ЄС» за посиланням.

 Окрім цього повідомляємо, що за інформацією, отриманою від Продовольчо-ветеринарної служби Литовської Республіки, імпорт живих равликів в Литовську Республіку регулюється на національному рівні.

Крім того, встановлено окрему форму сертифіката на експорт живих равликів, які імпортуються в Литовську Республіку (вид Helix Pomatialinne, Helix Aspersamuller, Helix Lucorum та Сімейства Achatinidae).

Зазначену форму сертифіката було отримано від Компетентного Органу Литовської Республіки, у свою чергу опрацьовано спеціалістами Держпродспоживслужби та розміщено на офіційному веб-порталі Держпродспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво» – «Ветеринарія та безпечність» – «Сертифікати на експорт з України» – «Литовська Республіка» » за посиланням