Висловлюємо глибокі співчуття члену виконавчого комітету Переріслянської ОТГ Ерстенюку Василю Васильовичу та начальнику відділу загальної, організаційної, кадрової та правової роботи Яворській Уляні Василівні з приводу важкої втрати – рідної людини

Дата: 04.05.2020 17:11

З глибоким сумом і болем, від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, керівництва та апарату Переріслянської сільської ради ОТГ, висловлюємо слова співчуття, підтримки Ерстенюку Василю Васильовичу і Яворській Уляні Василівні з приводу смерті дружини та матері – Марії Олексіївни.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вашими рідними, підтримуємо Вас у годину скорботи.