Фото без описуУ квітні 2020 року стартував спільний проєкт мережі магазинів «АТБ-маркет» з Міністерством соціальної політики із забезпечення соціально незахищених верств населення продуктами харчування.

Даний проєкт започатковано для того, щоб люди, які входять до категорії найбільш вразливих, дотримувалися карантину, не виходили з дому.

50 соціальних пакетів (продуктових наборів) було виділено для одиноких осіб, одиноко проживаючих,  громадян похилого віку, яким виповнилося 80 і більше років, які потребують догляду та  осіб з інвалідністю, які проживають в населених пунктах Переріслянської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Фото без описуПрацівники Переріслянської сільської ради ОТГ спільно з в.о.старост, впродовж кількох днів вручали продуктові набори вищевказаним категоріям людей.