Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу культури «Переріслянський центр культури і дозвілля» Переріслянської сільської ради ОТГ

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

Повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем (бакалавр або спеціаліст, магістр), володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Основні завдання та обов’язки. Директор Комунального закладу культури «Переріслянський центр культури і дозвілля» повинен здійснювати загальне керівництво адміністративно-господарською діяльністю закладу культури, розробляти і контролювати виконання основних напрямків культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності серед населення, організовувати та проводити культурно-масові заходи, вести облікову документацію, розробляти планову документацію.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаються такі документи:

– автобіографія;

– 2 фото;

– копії документів про освіту;

– копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду;

– витяг з трудової книжки;

– мотиваційний лист у довільній формі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Прийом документів для участі в конкурсі здійснюються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу та/або електронну адресу:

78420 вул. Січових Стрільців,21, с. Перерісль, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.

е-mail:  rada-pererislj@ukr.net

тел. для довідок: (03475) 6-44-95