Фото без описуСтартувала нова виборча кампанія: 31 березня 2019 року український народ обиратиме Президента України. Попередні списки виборців з'являться на виборчих дільницях 23 березня.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Надвірнянської РДА звертається до усіх виборців району: не чекайте до останнього дня. Звертайтеся з приводу уточнення своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців уже зараз.

Особливо це стосується виборців:

• які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
    • колишніх військовослужбовців строкової служби;
    • громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
    • громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
    • громадяни України, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами (03475) 2-91-05, (03475) 2-26-32.

Працівники відділу готові допомогти вам вирішити усі питання, що стосуються вашої особисто (чи ваших родичів) участі у чергових виборах Президента України, виправити недоліки, які ви помітили на минулих виборах. Тільки ваша об'єктивна інформація — запорука чистоти і достовірності Державного реєстру виборців.

Адреса  відділу: м. Надвірна, майдан Шевченка, 33, Надвірнянська райдержадміністрація, 2-й поверх