Виїзна нарада Держпродспоживслужби в Переріслянській ОТГ

Дата: 06.02.2019 14:13

06 лютого 2019 року у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ОТГ, проведена виїзна нарада посадових осіб Головного управління Держпродспоживслужби під головуванням в.о.Переріслянського сільського голови ОТГ Любові Гук, начальника управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Олександра Грибика, та начальника районного відділу ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Івана Гурмака.

У нараді взяли участь керівники закладів, підприємці, громадськість Переріслянської ОТГ та спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

У форматі діалогу обговорили:

- проблемні питання у сфері захисту прав споживачів, безпечності харчових продуктів та ветеринарії, фітосанітарної безпеки, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства;

- налагодження механізму взаємодії державних інспекторів Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з реалізації державної політики у сферах державного нагляду віднесеного до компетенції Держпродспоживслужби;

- дотримання законодавства щодо порядку встановлення державних регульованих цін.