З 10 грудня по 24 грудня 2018 року (включно) триватиме голосування за подані проекти «Бюджет участі» !

Фото без опису

Участь у голосуванні може взяти громадянин України, житель Переріслянської ОТГ  віком від 16 років, який зареєстрований на території Переріслянської ОТГ, що підтверджується офіційними документами (паспортом громадянина України або ID- карткою з позначкою реєстрації місця проживання). Для того щоб проголосувати необхідно заповнити всі поля у бланку для голосування. Голосування за інших осіб не дозволяється.

Проголосувати можна за один проект

У паперовому вигляді. У адміністративних приміщеннях Переріслянської сільської ради ОТГ за адресами:

- вулиця Січових Стрільців, буд. 21, село Перерісль;

- вулиця Грушевського, буд. 4, село Волосів;

- вулиця Українська, буд. 82, село Гаврилівка;

- вулиця Січових Стрільців, буд. 52, село Фитьків.

Режим роботи: понеділок - п’ятниця 08:00 год. - 17:00 год., субота, неділя - вихідний. З собою мати паспорт або ID- картку).

Бланк для голосування можна отримати у пунктах для голосування, або роздрукувати тут Фото без опису

БЛАНК ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ (у паперовому вигляді) двосторонній

Проголосувати також можна в електронному вигляді за посиланням:Фото без опису

ФОРМА ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОГО ГОЛОСУВАННЯ

Перелік проектів, за один з яких Ви можете віддати свій голос, додається:

(орієтновна вартість кожного з проектів 50 тис. грн.)

Малюнки до проектів зображені схематично для візуалізації назв проекту.

Проекти села Волосів:

Проект № 4. Омріяний куточок, в якому хочеться жити.

Будинок  культури знаходиться у центрі села, в якому немає жодного обладнаного місця для проведення дозвілля. Пропонується, встановити альтанку, лавки та гойдалки  для комфортного перебування людей всіх вікових груп. Це підвищить рівень комфорту під час відпочинку, зокрема, за теплої та холодної пори року.

Фото без опису,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Проект № 3. Дамо нове життя сценічному майданчику.

Одяг сцени - це те, що бачить перше глядач. Одним з головних атрибутів сценічного майданчика і важлива декоративна частина інтер'єру всього залу для глядачів Створює особливий настрій та додає естетичного вигляду  під час проведення різноманітних заходів. У зв’язку з тим, що сценічний одяг не оновлювався протягом  20 років , вигляд сцени втратив свою привабливість.

Проекти села Гаврилівка:

Проект № 5. Створення спортивно-розважального майданчика в с.Гаврилівка – інвестиції в здоров’я дітей та молоді.

Проектом передбачається створення спортивного майданчика для дітей та молоді в селі Гаврилівка.

Фото без опису

Проект № 7. Дерева – легені ОТГ.

Проектом передбачається створення сільського парку в селі Гаврилівка (між Гаврилівським ліцеєм та будинком культури с.Гаврилівка).

Проекти села Перерісль:

Проект № 2. Мрії дитинства: простір, безпека, відпочинок.

Створення тематичного майданчику, за допомогою якого діти будуть вивчати та закріплювати правила вуличного руху, ознайомлюватися зі спеціальними дорожніми знаками , культурою поведінки  на дорозі.

Фото без опису

Проект № 6. Сучасна техніка для молоді сьогодні - це вклад в майбутнє.

Проектом передбачено придбання сучасної техніки для молоді с.Перерісль, що збагатить культурним і духовним розвитком жителів с.Перерісль.

Проекти села Фитьків:

Проект № 1. Спортом займайся – сили набирайся.

Створення спортивного майданчика з вуличними тренажерами для підлітків та дорослих. Щоб прищепити любов до активного способу життя пропонуємо встановити нові спортивні вуличні антивандальні тренажери.

Фото без опису

Проект № 8. Громадський простір біля «могили».

Даний проект дасть можливість облаштувати та облагородити територію, яка має всі можливості, щоб стати громадським простором, зоною відпочинку для усіх мешканців села Фитьків. Сквер об’єднає людей для спілкування, а також стане місцем, де зможуть проводити час всі верстви населення.

Фото без опису

Проект № 9. Дошкільнятам теплий садочок.

Даним проектом пропонується провести повну заміну старих батарей на нові біметалеві радіатори з терморегуляторами і кранами перекриття подачі води, що сприятиме створенню комфортних умов перебування дітей у закладі дошкільної освіти «Сонечко».

Фото без опису

З поданими проектними заявками Ви можете  ознайомитись за посиланням: https://pererislyanska-gromada.gov.ua/news/1543961332/