Безкоштовний навчальний он-лайн курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"

Дата: 13.07.2018 09:14

Національним агенством з питань запобігання корупції проводиться безкоштовний навчальний он-лайн курс "Конфлікт інтересів: треба знати!".

Цей курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Що таке конфлікт інтересів та як його врегулювати? Які правові механізми запобігають конфлікту інтересів або забезпечують його врегулювання в разі виникнення? Ми розглянемо конфлікти інтересів, які можуть виникнути у діяльності суддів та народних депутатів України. Вивчимо питання виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, військових посадових осіб, утворених відповідно до законів військових формувань, у членів колегіальних органів та посадових осіб державних, комунальних підприємств, установ, організацій.

Особливістю курсу є його орієнтування на більшість суб’єктів Закону України «Про запобігання корупції» (Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України, міністри, народні депутати, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, посадові особи юридичних осіб публічного права та ін.), потенційних викривачів (осіб, які можуть повідомити про можливі факти порушень Закону), а також має практичну спрямованість.

Курс не є майданчиком для лобіювання вузькокорпоративних інтересів.