Фото без опису

Я, голова Фермерського господарства Плеяла, Чумбей Володимир Васильович, народився  23.12.1976 р.  м. Тисмениця, Івано-Франківська область.  Одружений, маю дві дочки.

Освіта:1994-1999рр - Прикарпатський університет ім. В.Стефаника, Факультет економічний, спеціальність фінансист, стаціонарна форма навчання. Диплом спеціаліста.

2010-2014 Прикарпатський університет ім.В.Стефаника. Факультет ґрунтознавства, спеціальність агроном, 2014-2017 Прикарпатський університет ім. В.Стефаника, Аспірантура Загальне землеробство. Наукова робота «Оптимізація обробітку ґрунту при вирощуванні гречки посівної за органічного землеробства в Прикарпатті України», планую захистити цього року і  одержати науковий ступінь кандидат сільськогосподарських наук.

Розпочав свою трудову діяльність 15.07.1999р. на посаді фінансиста в сг кооперативі “Нива” с.Цуцилів Надвірнянського р-ну.

В 25.05.2000 р. створив на 11,3 га і очолив як  голова Фермерського господарство “Плеяда “ с. Цуцилів Надвірнянського р-ну Івано-Франківської області . Вирощуємо в основному зернові : пшениця озима, овес, гірчиця олійна, профільна культура гречка. Останніми роками , у зв’язку з можливістю покращення родючості ґрунту вирощуємо сою, враховуючи і значний попит на цю культуру.

З 17.11.2003р.   по сьогодні голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Надвірнянського району Івано-Франківської області.

З 2010 р. по сьогодні заступник  голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Івано-Франківської області.

Голова   Чумбей В.     0503732844